Cięcie betonu i żelbetu

 

Cięcie betonu realizujemy techniką diamentową, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Technika diamentowa, ze względu na swoje niezaprzeczalne zalety, daje ogromne możliwości zastosowań. W zależności od potrzeb technikę diamentową można wykorzystywać do takich czynności jak cięcie ścian, cięcie stropów i cięcie posadzek. Poza tym z technik diamentowych korzystamy też przy wycinaniu w betonie. Na przykłąd wycinanie drzwi, wycinanie okien, wykonywanie bruzd i dylatacji. Tego rodzaju usługi wykonujemy nie tylko w nowych budynkach, ale również przy różnego rodzaju modernizacjach czy zmianach przeznaczenia pomieszczeń.

Technika diamentowa pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Bardzo dokładne i precyzyjne cięcie diamentowe wzdłuż z góry określonej linii sprawia, że powstałe otwory nie wymagają dodatkowej obróbki w przeciwieństwie do cięcia technikami tradycyjnymi.

Cięcie diamentowe jest bezpieczne, gdyż realizowane jest techniką bezudarową. Do cięcia betonu stosujemy najwyższej jakości, nowoczesne piły diamentowe. Piły te wyposażone są w tarcze o średnicach dochodzących do 1400 mm. Dlatego pozwalają nam na cięcie betonu do grubości 63 cm. W miejscach trudnodostępnych wykorzystujemy przecinarki ręczne.