Firma

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasza specjalizacja to różnego rodzaju prace specjalistyczne w branży budowlanej. Świadczymy m.in. takie usługi jak cięcie betonu i wiercenie w betonie, z wykorzystaniem technik diamentowych.

Kadry

Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich kadr pracowniczych. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wszelkie predyspozycje pozwalające im na prowadzenie prac w sposób fachowy, solidny i bezpieczny. Uczulamy ich na to, że wszystko co zrobią, świadczy o firmie którą reprezentują. Kładziemy ogromny nacisk na jakość, rzetelność i terminowość.

Narzędzia

Prace prowadzimy z wykorzystaniem technik diamentowych, które wymagają nie tylko przeszkolonych i zaufanych pracowników, ale również nowoczesnych maszyn i urządzeń. Zarówno same maszyny jak i elementy eksploatacyjne jak tarcze czy liny diamentowe są kosztowne, ale gwarantują najwyższą jakość. Utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości wymusza na nas stosowanie najwyższej klasy specjalistycznych urządzeń.